X voor tõi kauaoodatud punktilisa [video]

Kevadvooru viimaseks mänguks tuli koguneda Kalevi staadioni kunstmuruväljakule – vastaseks liigatabeli esimeses pooles paiknev JK Suema Cargobus.

Kohe mängu alguses suutis kodumeeskond nurgalöögijärgses saginas skoori avada ja see jäi ka esimese poolaja ainukeseks. Pausilt naastes said poolaja alustamisega taaskord paremini hakkama väljakuperemehed ja 2:0 oli tõsiasi.

FCMM avaväravat tuli oodata siiski vaid mõned minutid, kui Andruse terava karistuslöögi suunas väravasse Suema enda mängija. Kümnekonna minuti möödudes tuli ka teine – Martti lõi karistusalas osavalt ära temani jõudnud pika palli.

Järelejäänud pooltund pakkus veel mõne hea võimaluse mõlemale poolele, kuid mänguseis tablool ei muutunud ja tulemuseks 2:2 viik.