Reaal lahkus võiduga [video]

Pärast eelmise nädala vabavooru oli taas aeg koduplatsil punkilisa taga ajama minna – seekord veel ei õnnestunud. Mängu 10 mehega alustanud Reaal võttis juba esimesel minutil juhtohjad enda kätte ja hoidis neid mängu lõpuni. Ainukese palli külaliste väravavõrku suutis toimetada Martti. Lõpptulemuseks märgiti võit külalistele skooriga 1-4.

3. voorust punktilisa ei tulnud [video]

Võitluslikust mängust SK Mercuryga sai punktid kirja koduväljakul pallinud meeskond. Skooriga 4-3 lõppenud mängus lõid meie poistest väravad Raiver, Rain K ja Janar. Viimase kaitsjana vastase määrustevastaselt peatamise eest sai kapten Sven ka punase kaardi.

Hooajast 2012 kokkuvõtvalt

Aasta 2012 lõppes FCMM jaoks jalgpallimurul paremini kui ta algas. Vigastusterohke algus halvas meeskonda tõsiselt, kuid lõpueel suudeti sellest mingil määral taastuda. Lõbusatest faktidest võib välja tuua asjaolu, et nö väravavahte oli meil hooaja jooksul 8. Aasta uustulija tiitli sai äärekaitsja Oliver, väravaküti autasu sai kuue värava eest ründaja Janar, aasta mängijaks valiti platsi tsentris […]

Hooajale võidukas punkt

Mängisime täiskoosseisus (v.a. värav, kus seisis kaitsja), meeskonnas mõned praalijad lubasid osta 2 kasti õlut kui võidame ning saimegi ilusa võidu ja hea emotsiooni hooaja lõpuks. Esimesel poolaajal saime keskvälja oma kontrolli alla ja mäng oli üldiselt meie käes. Õnneks sai ka see väravatega tasutud. Esimene neist poolaja keskel nurgalöögist peaga, teine veidi hiljem, kui […]