Hooajale võidukas punkt

Mängisime täiskoosseisus (v.a. värav, kus seisis kaitsja), meeskonnas mõned praalijad lubasid osta 2 kasti õlut kui võidame ning saimegi ilusa võidu ja hea emotsiooni hooaja lõpuks.

Esimesel poolaajal saime keskvälja oma kontrolli alla ja mäng oli üldiselt meie käes. Õnneks sai ka see väravatega tasutud. Esimene neist poolaja keskel nurgalöögist peaga, teine veidi hiljem, kui paremalt äärelt mees läbi, sööt keskele ja seal ründaja kuidagi kannaga imes sisse peaaegu nagu Wellbeck EM-il Rootsi vastu. Ja kolmas vahetult enne poolaja lõppu kui kahe kaitsjaga võitluses sai ründaja palli enda ette paremale jalale ja kasti äärelt litakas üles ette nurka. Paar head võimalust oli veel, aga jäid löömata. Haiglal võimalusi nappis.

Teisel poolajal oli karta Haigla suurt survet. Suutsime siiski enamuse poolajast korralikult seista ja ei andnud kontrolli päris käest ära. Vahelt lõigatud pallide ja nende kaitsjate eksimuste pealt oli meil hoopis vähemalt 3-4 tõeliselt head võimalust, kui ründajad said väravavahiga 1-1, aga kas siis vv võttis ära või lõime mööda või pehmelt. Haigla võimalused rikkusid enamasti kas nende ebatäpsed ettesöödud ja eksimused või meie kaitse hea töö. Tõelise surve sai Haigla peale viimaseks kümneks minutiks. Kestsime ära. Haigla lõi auvärava päris lõpu eel, kui meie kaitsjad (sh siinkirjutaja) olid uljalt nurgalöögi ajal väravat noolimas ja tuli Haigla kiire rünnak. Kehad jõudsid küll enam-vähem tagasi (sh siinkirjutaja), aga vaim vist mitte ja lasin liiga kergelt Haigla ründaja vasakust äärest löögile ja pall veeres tagumisse nurka.

Aga võit oli kõigele vaatamata meie jaoks magus (sh nagu Augsburgil Werderi üle 3-1) ja ühtlasi suutsime pääseda 4. liigade viimasest kohast, sest Leisi jäi läänes 7 punkti peale.

FCMM – Jalgpallihaigla 3-1 (3-0)
07.10.2012 18:00, Laagri kunstmuru